Archive for 2010

Generic Retin-A 0.05% Cream

Posted by on December 31, 2010 at 15:11 pm

Generic Retin-A 0.05% Cream, ATASC wishes a Merry Christmas and a Happy New Year to all of you. We hope for Peace, Retin-A san diego, Retin-A paypal, Love and Prosperity in our families, community, Retin-A to buy online, Buy Retin-A online without prescription, in our lands and throughout the globe.  Let the New Year bring us all that our hearts desire.

ATASC hepinizin Yeni Yilini kutlar, where can i order Retin-A without prescription, Retin-A in australia, tatillerinizin neseli gecmesini diler. Butun ailelerimiz, toplumumuz, order Retin-A online c.o.d, Retin-A for sale, memleketlerimiz ve dunyamiz baris, sevgi, Retin-A in mexico, Sale Retin-A, muhabbet ve zenginlik dolu olsun. Yeni Yil'da hersey gonlunuzce olsun, order Retin-A from mexican pharmacy. Buy Retin-A online with no prescription, 2010 ATASC Board: Sevda Aleckson, Vedat Aslay, buy Retin-A online without a prescription, Ordering Retin-A online, Leyla Cohen, Hulya Kosal, where can i find Retin-A online, Retin-A gel, ointment, cream, pill, spray, continuous-release, extended-release, Vega Sankur, Sarp Sekeroglu, buy cheap Retin-A, Online buy Retin-A without a prescription, Ersin Sengul, Ergun Tamer, buy Retin-A from canada, Retin-A trusted pharmacy reviews, Burcu Tansu, Hafize Turgut, free Retin-A samples, Rx free Retin-A, Ayse Ulubay, Asuman Yilmaz, Retin-A pills, Buy Retin-A from mexico, Tolga Yaprak. Buy Retin-A online cod. Saturday delivery Retin-A. Buy Retin-A from canada. Retin-A paypal. Buy Retin-A online without a prescription. Retin-A buy. Retin-A from canadian pharmacy. Buy cheap Retin-A. Retin-A trusted pharmacy reviews. Retin-A medication. Next day Retin-A. Cod online Retin-A. Retin-A in australia. Buy Retin-A online without prescription. Free Retin-A samples. Retin-A over the counter. Retin-A to buy online. Retin-A in usa. Order Retin-A from mexican pharmacy. Buy cheap Retin-A no rx. Buy Retin-A without a prescription. Retin-A overseas. Buying Retin-A online over the counter. Where can i order Retin-A without prescription. Buy no prescription Retin-A online. Real brand Retin-A online. Retin-A craiglist. Retin-A in canada. Retin-A in us. Over the counter Retin-A. Retin-A prices. Retin-A in uk. Sale Retin-A. Rx free Retin-A. Buy Retin-A online no prescription. Retin-A from international pharmacy. Retin-A in mexico. Buy Retin-A from mexico. Purchase Retin-A online no prescription. Fast shipping Retin-A. Order Retin-A from United States pharmacy.

Similar posts: Generic Provigil 200mg Pills. Xanax san diego.
Trackbacks from: Generic Retin-A 0.05% Cream. Generic Retin-A 0.05% Cream. Generic Retin-A 0.05% Cream. Generic Retin-A 0.05% Cream. Generic Retin-A 0.05% Cream. Retin-A in india. Retin-A prescriptions. Retin-A in canada. Retin-A craiglist. Ordering Retin-A online.

Filed Under: News

Generic Librium 10 Mg Pills

Posted by on December 30, 2010 at 11:16 am

Generic Librium 10 mg Pills, 29 Aralık 2010

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Türk Toplumunun Değerli Üyeleri,

Acı ve tatlı anılarıyla 2010’i geride bırakarak, 2011 yılına umut ve mutlulukla giriyoruz.

T.C, Librium in india. Ordering Librium online, Vaşington Büyükelçisi olarak göreve başlamam vesilesiyle yaklaşık bir yıl kadar önce yayınladığım mesajımda, başlıca hedefimin Türkiye ile Amerika Birleşik Devletleri arasında köklerini tarihsel bağlardan, order Librium online overnight delivery no prescription, Where to buy Librium, dostluk, ortaklık ve ittifak dayanışmasından alan münasebetlerin daha da ilerletilmesi olacağını belirtmiş, online buying Librium hcl, Librium tablets, bu bağlamda Türk-Amerikan toplumunun desteğinin taşıdığı önemi vurgulamıştım. Geçtiğimiz bir yıla dönüp baktığımda, Librium gel, ointment, cream, pill, spray, continuous-release, extended-release, Where can i find Librium online, gerek Türk-Amerikan ilişkilerinin derinleştirilmesi gerek Türk-Amerikan toplumunun ABD sosyal ve kültürel yaşamındaki yerinin pekiştirilmesi konusunda hep birlikte güzel adımlar attığımızı mutlulukla görüyorum.

2010 yılı içinde Türkiye ve ABD arasında yaşanan yoğun ziyaret trafiği ikili ilişkilerin eriştiği seviyenin güzel bir göstergesidir, buy Librium no prescription. Bu çerçevede Sayın Cumhurbaşkanımızın Eylül ayında BM Genel Kurulu toplantıları, Sayın Başbakanımızın Nisan ayında Nükleer Güvenlik Zirvesi vesilesiyle yaptıkları ziyaretler, Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Haziran ve Kasım aylarında Vaşington’u ziyaretleriyle diğer Sayın Bakanlarımız ve Sayın Milletvekillerimizin muhtelif temasları çerçevesinde gerçekleşen görüşme ve toplantılar ikili ilişkilerimize ivme katmıştır, Generic Librium 10 mg Pills. Librium for sale, Üst düzey resmi temasların yanısıra, Türk ve Amerikan iş, buy Librium online with no prescription, Buy generic Librium, bilim, akademik ve sanat çevreleri arasında yıl içinde düzenlenen çeşitli faaliyetler de yararlı bir etkileşim yaratmıştır, purchase Librium online. Purchase Librium, Sayın Başbakanımızın 2009 Aralık ayında Vaşington’u ziyareti sırasında kurulan  “Ekonomik ve Ticari Stratejik İşbirliği Çerçevesi-ETSİÇ” mekanizmasının ilk toplantısı 19 Ekim 2010 tarihinde Vaşington’da gerçekleştirilmiştir. Türkiye’den Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Sayın Ali Babacan ile Devlet Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ın, delivered overnight Librium, Librium in japan, ABD’den ise Ticaret Bakanı Gary Locke ile Ticaret Temsilcisi Ron Kirk’ün başkanlığında toplanan ETSİÇ, Türk-Amerikan ilişkilerinin “model ortaklık” temelinde, Librium prescriptions, Order Librium no prescription, siyasi ve askeri işbirliğinin ötesini de kapsayacak şekilde, daha geniş bir zeminde farklılaştırılması ve zenginleştirilmesi açısından önem taşımaktadır, order Librium online c.o.d. Where to buy Librium, 20 Ekim 2010 tarihinde Vaşington’da imzalanan Bilimsel ve Teknolojik İşbirliği Anlaşması da bu bağlamda ehemniyet arzetmektedir. Generic Librium 10 mg Pills, 2011 yılının ilk yarısında düzenlenmesi öngörülen ETSİÇ bünyesindeki Türk-Amerikan İş Konseyi’nin ilk toplantısı ile ülkemizin evsahipliğinde İstanbul’da yapılacak Uluslararası Girişimcilik Zirvesi bu ilişkileri daha da ileri bir noktaya taşıyacaktır.

Köklü tarihinden, online buy Librium without a prescription, Librium to buy, zengin kültüründen ve her şeyden önemlisi aziz milletimizden güç alan ülkemizin GSYİH’sı 800 milyar doları aşmış, Türkiye Avrupa’nın altıncı, Librium discount, Librium pills, dünyanın ise onaltıncı  büyük ekonomisi haline gelmiştir. Ülkemizin Afganistan’dan Irak’a, Librium price, coupon, Where can i buy Librium online, Balkanlar ve Kafkaslardan Ortadoğu ve Afrika’ya kadar uzan geniş bir coğrafyada barış, istikrar ve refahın tesisine olan katkıları  bölgesinde ve ötesinde takdir edilmektedir, buy Librium online cod. Librium san diego, Bizzat Başkan Obama’nın da geçtiğimiz günlerde Türk basınında yayınlanan mülakatında  ifade ettiği gibi, dünyanın yüz yüze olduğu, buy Librium without prescription, Where can i buy cheapest Librium online, her geçen gün çetrefilleşen zorluklar karşısında, Türk-Amerikan işbirliği hiç olmadığı kadar önem taşımaktadır, buy cheap Librium no rx. Where can i buy cheapest Librium online, Ortak değerlere ve ideallere dayanan bu stratejik işbirliğini daha da ileri taşımak konusunda gerek ülkemize gerek ABD tarafına önemli rol ve sorumluluklar düşmektedir.

Türk-Amerikan ilişkilerinin temel taşlarından birini ABD’deki Türk toplumu oluşturmaktadır, Generic Librium 10 mg Pills. Türk Amerikan Dernekleri Asamblesi ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu ile Mayıs ayında kurulan Türk-Amerikan İttifakı’nın çatısı altındaki dernek ve kuruluşların sayısı 300’e yaklaşmıştır, Librium in mexico. Librium san diego,  Derneklerimizin ABD’nin dört bir yanında düzenlediği etkinliklerin başarısı hepimizi mutlu etmektedir. 2 Kasım 2010’da düzenlenen seçimlere katılan toplam beş Türk-Amerikalıdan ikisinin seçilmeleri bizlere büyük gurur vermiştir, purchase Librium. Librium craiglist, Bununla birlikte yapılanların yeterli görülmeyerek, Türk-Amerikan toplumunun birlik ve dayanışma duygusuyla mükemmele doğru her alanda aktif olmaya devam etmesi, Librium in canada, Librium tablets, sesini daha güçlü bir şekilde duyurması ve toplum yaşamındaki yerini pekiştirmesi fevkalade önem taşımaktadır. Generic Librium 10 mg Pills, Türk-Amerikalıların, yerel makamların ardından biran önce federal düzeyde ve özellikle Kongre’de temsil edilmeleri en büyük arzumuz ve beklentimizdir.

Bu bağlamda, Librium from canadian pharmacy, Librium trusted pharmacy reviews, Türk-Amerikan toplumunun sene başında Temsilciler Meclisi Dışişleri Komitesi’nde 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları konusunda ele alınan 252 sayılı karar tasarısına ilişkin süreçte oynadıkları etkin rolü bir kez daha takdirle anımsıyorum. Malumlarınız olduğu üzere, fast shipping Librium, Librium prescriptions, ülkemizin Ermenistan’la ilişkilerde tarihsel konuların da içinde bulunduğu geniş bir çerçevede uzlaşma tesis edilmesi amacıyla attığı adımlara dikkat çeken ve bu bağlamda ABD Kongresi’ni aklı selime davet eden çağrılarımıza rağmen, iç siyasi saiklerle hareket eden bazı Komite üyelerinin oylarıyla anılan karar tasarısı Mart ayında Komite düzeyinde kabul edilmişti, where can i find Librium online. Librium pills, Bununla birlikte, karar tasarısının Komite’den geçmişteki benzerlerinin aksine sadece bir oy farkla geçebilmiş olmasında, purchase Librium online no prescription, Buy Librium from mexico, ülkemizin artan önemi ve girişimlerinin yanısıra, Türk-Amerikan toplumunun bu kere, Librium in japan, Librium price, coupon, önceki yıllardan çok daha aktif ve  organize bir şekilde, birlik ve bütünlük içinde yürüttüğü çalışmaların büyük etkisi olmuştur, saturday delivery Librium. Online buy Librium without a prescription, Ancak Aralık ayının son günlerinde yaşadığımız gelişmeler her zaman dikkatli olmamızın gerektiğini açık şekilde ortaya koymuştur.  2010 yılının ilk günlerinde olduğu gibi,  dar görüşlü bir zihniyetin eseri olan sene sonundaki girişim karşısında da Türk-Amerikan toplumunun sergilediği uyanık ve kararlı duruş takdire şayandır, Generic Librium 10 mg Pills.

Bu bağlamda katkıda bulunan Amerikalı dostlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum, where to buy Librium. Librium in india,

2010 yılında kaydettiğimiz bu başarıların temelinde Türk-Amerikan toplumunun bütünlük içinde, yeknesak bir duruş göstermesi yatmaktadır, free Librium samples. Buy no prescription Librium online, Toplumumuzun bu sağlam duruşu dayanışma ruhu içinde 2011 yılında daha da pekiştirerek sergilemeye devam edeceğine olan inancım tamdır.

Ben ve çalışma arkadaşlarım, buy Librium online cod, Sale Librium, bu bilinç ve anlayışla, Türk-Amerikan toplumunun güvenli ve huzurlu bir gelecek inşa etmeleri yönünde özenle ve inançla mesai yürütmeye devam edeceğiz, buy Librium online without prescription. Generic Librium 10 mg Pills, Büyükelçiliğimiz ve ülke sathına yayılmış Başkonsolosluklarımız, sizler için her zaman sorunlarınızın dikkatle dinlenerek, çözüme kavuşturulacağı ve beklentilerinizin karşılanacağı sıcak birer yuva teşkil edecektir. Buy Librium no prescription, E-Konsolosluk, E-Pasaport gibi uygulamalar, ordering Librium online, Buy cheap Librium, 2011 yılında faaliyete geçecek olan Boston Başkonsolosluğumuz ve yıl içinde atacağımız diğer bazı adımlarla sizlerin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı amaçlayan çabalarımızı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle  hepinize sağlık ve mutluluk dolu bir yıl diliyor, purchase Librium online, Buy Librium without prescription, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Namık TAN, Librium overseas, Order Librium online overnight delivery no prescription,  T.C. Vaşington Büyükelçisi, Librium discount.

Similar posts: Adipex-P 37.5mg Pills. Purchase Retin-A online.
Trackbacks from: Generic Librium 10 mg Pills. Generic Librium 10 mg Pills. Generic Librium 10 mg Pills. Generic Librium 10 mg Pills. Generic Librium 10 mg Pills. Where can i order Librium without prescription. Buy no prescription Librium online. Delivered overnight Librium. Where can i buy cheapest Librium online. Librium in uk.

Filed Under: News

Generic Serax 30mg Pills

Posted by on December 28, 2010 at 19:19 pm

[caption id="attachment_1071" align="aligncenter" width="120" caption="Kobe Turkish Airlines"] Generic Serax 30mg Pills, [/caption]. Serax in australia. Buy Serax online without a prescription. Serax gel, ointment, cream, pill, spray, continuous-release, extended-release. Order Serax no prescription. Serax in usa. Serax over the counter. Serax to buy online. Serax buy. Serax medication. Serax in uk. Over the counter Serax. Delivered overnight Serax. Buy generic Serax. Cod online Serax. Where can i buy Serax online. Next day Serax. Buying Serax online over the counter. Serax in us. Serax to buy. Order Serax online c.o.d. Online buying Serax hcl. Order Serax from mexican pharmacy. Buy Serax online with no prescription. Serax for sale. Serax paypal. Buy Serax without a prescription. Where to buy Serax. Serax from international pharmacy. Buy Serax online no prescription. Real brand Serax online. Order Serax from United States pharmacy. Rx free Serax. Where can i order Serax without prescription. Serax prices. Buy Serax from canada. Where can i find Serax online. Buy cheap Serax. Serax price, coupon. Buying Serax online over the counter. Buy no prescription Serax online. Serax in uk. Purchase Serax online no prescription. Delivered overnight Serax. Rx free Serax. Where can i buy Serax online. Serax in canada. Serax discount. Serax gel, ointment, cream, pill, spray, continuous-release, extended-release. Ordering Serax online. Serax san diego. Serax from international pharmacy. Over the counter Serax. Next day Serax. Serax pills. Serax from canadian pharmacy. Where can i buy cheapest Serax online. Buy cheap Serax no rx. Serax tablets. Order Serax from United States pharmacy. Serax prices. Serax in japan. Free Serax samples. Sale Serax. Serax medication. Order Serax online overnight delivery no prescription.

Similar posts: Modalert (Brand) 200mg Pills. Delivered overnight Coreg.
Trackbacks from: Generic Serax 30mg Pills. Generic Serax 30mg Pills. Generic Serax 30mg Pills. Generic Serax 30mg Pills. Generic Serax 30mg Pills. Order Serax no prescription. Buy Serax online without a prescription. Serax craiglist. Serax in canada. Order Serax from mexican pharmacy.

Filed Under: News

Adipex-P Pills

Posted by on December 27, 2010 at 15:28 pm

Adipex-P Pills, It has been an active year for ATASC and ATASC Chapters. Adipex-P to buy, We had more community events than previous years with more attendance. As major ATASC events, Adipex-P in australia, Adipex-P overseas, we held our first in a long time Children's Day Picnic (23 Nisan Cocuk Bayram). We had a speaker from Turkey, buy Adipex-P from canada, Buy Adipex-P online without prescription, Nuri Kurtcebe to commemorate Ataturk's Life and Independence War in November in addition to the traditional Republic Day Ball in October. We had four schools operating from San Diego to Ventura, saturday delivery Adipex-P.

We started a grassroots campaign -with a grant from ATAA - to be more proactive in the public relations area, focused on elected officials, Adipex-P Pills. Buy generic Adipex-P, Throughout the year, ATASC grassroots coordinator with 45 ATASC volunteers visited many  elected officials to introduce Turkish Americans and acquaint them with our issues, buy Adipex-P online cod. Buy Adipex-P without prescription, We reaped the benefits of this activity when quite a lot of our community quickly responded to the last week's HR252 threat.

We hope to continue our community events in 2011 with your generous support and wish the Turkish American community of Southern California a great 2011, where can i order Adipex-P without prescription. Buy Adipex-P online without a prescription, Best Regards, ATASC Board, Adipex-P trusted pharmacy reviews. Adipex-P over the counter. Adipex-P craiglist. Purchase Adipex-P. Buy Adipex-P online no prescription. Adipex-P buy. Purchase Adipex-P online. Fast shipping Adipex-P. Order Adipex-P no prescription. Order Adipex-P from mexican pharmacy. Online buying Adipex-P hcl. Adipex-P in india. Real brand Adipex-P online. Where to buy Adipex-P. Adipex-P to buy online. Cod online Adipex-P. Adipex-P in usa. Adipex-P for sale. Buy Adipex-P from mexico. Buy Adipex-P no prescription. Adipex-P paypal. Adipex-P in mexico. Adipex-P prescriptions. Buy Adipex-P without a prescription. Online buy Adipex-P without a prescription. Buy Adipex-P online with no prescription. Adipex-P in us. Where to buy Adipex-P. Order Adipex-P online c.o.d. Buy Adipex-P without prescription. Adipex-P in us. Sale Adipex-P. Order Adipex-P no prescription. Online buy Adipex-P without a prescription. Buy Adipex-P online no prescription. Adipex-P in india. Buy Adipex-P online without prescription. Buying Adipex-P online over the counter. Buy Adipex-P no prescription. Where to buy Adipex-P. Rx free Adipex-P. Adipex-P in usa. Adipex-P discount. Adipex-P in uk. Buy Adipex-P online without a prescription. Free Adipex-P samples. Buy Adipex-P from mexico. Next day Adipex-P. Adipex-P from international pharmacy. Where to buy Adipex-P. Adipex-P craiglist. Where can i buy cheapest Adipex-P online. Adipex-P paypal. Buy cheap Adipex-P.

Similar posts: Generic Cialis 20mg Pills. Where can i buy Xanax online.
Trackbacks from: Adipex-P Pills. Adipex-P Pills. Adipex-P Pills. Adipex-P Pills. Adipex-P Pills. Adipex-P overseas. Rx free Adipex-P. Adipex-P in mexico. Adipex-P in japan. Buy Adipex-P from mexico.

Filed Under: News

Generic Flagyl 400mg Pills

Posted by on December 17, 2010 at 11:19 am

Generic Flagyl 400mg Pills, This is an EMERGENCY and your action is needed NOW.

Please use the link below to find out your Congressional Representative and CALL your representative RIGHT AWAY using the script below, over the counter Flagyl. Buy no prescription Flagyl online, Please forward this email to as many Turkish Americans as possible and call them to notify about this urgent action request.

https://writerep.house.gov/writerep/welcome.shtml

“Hello, ordering Flagyl online, Where can i order Flagyl without prescription, my name is XXX and I am calling as a constituent. I’m alarmed to learn that the Armenian Genocide resolution may possibly reach the House floor either today or tomorrow, buy Flagyl from canada. Flagyl pills, As an American first and a Turkish American, I am deeply disturbed by the news, Flagyl over the counter. Buy Flagyl online with no prescription, As your constituent, I am utterly opposed to H.RES.252 and I urge you to vote NO."

Yenal Kucuker

Civic Engagement Director

Assembly of Turkish American Associations (ATAA)

Mobile (585)469-5564

E-mail:yenalkucuker@ataa.org

Web:  www.ataa.org, Flagyl in australia. Cod online Flagyl. Flagyl in japan. Buy Flagyl without a prescription. Fast shipping Flagyl. Flagyl medication. Purchase Flagyl. Online buying Flagyl hcl. Flagyl to buy. Flagyl buy. Order Flagyl online overnight delivery no prescription. Flagyl in canada. Where can i find Flagyl online. Buy cheap Flagyl no rx. Flagyl prescriptions. Flagyl in mexico. Buy generic Flagyl. Flagyl to buy online. Flagyl trusted pharmacy reviews. Purchase Flagyl online. Purchase Flagyl online no prescription. Flagyl overseas. Where can i buy Flagyl online. Flagyl price, coupon. Buy Flagyl online cod. Flagyl for sale. Order Flagyl from mexican pharmacy. Real brand Flagyl online. Order Flagyl from United States pharmacy. Saturday delivery Flagyl. Flagyl from canadian pharmacy. Delivered overnight Flagyl. Flagyl san diego. Flagyl gel, ointment, cream, pill, spray, continuous-release, extended-release. Flagyl tablets. Order Flagyl online c.o.d. Flagyl prices. Buy Flagyl from mexico. Flagyl for sale. Flagyl over the counter. Buy cheap Flagyl. Order Flagyl online c.o.d. Flagyl discount. Buy Flagyl no prescription. Where can i order Flagyl without prescription. Where to buy Flagyl. Where can i buy cheapest Flagyl online. Flagyl trusted pharmacy reviews. Flagyl craiglist. Flagyl in uk. Order Flagyl from United States pharmacy. Flagyl prices. Order Flagyl no prescription. Buy Flagyl online without prescription. Flagyl in mexico. Flagyl paypal. Buy Flagyl without a prescription.

Similar posts: Clonazepam 4mg Pills. Order Cialis no prescription.
Trackbacks from: Generic Flagyl 400mg Pills. Generic Flagyl 400mg Pills. Generic Provigil 200mg Pills. Generic Ambien 10mg Pills. Generic Provigil 200mg Pills. Delivered overnight Retin-A. Soma prices. Buy generic Zyban. Order Topamax from United States pharmacy. Xanax from international pharmacy.

Filed Under: News

« Older Entries

SafeSubscribe with Constant Contact

Events

January 2010
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ATATURK’s CornerAtaturk dedicated 23 Nisan, the anniversary of the Turkish National Congress in 1920 to Children. His vision was:

FUTURE BELONGS TO AND IS PROTECTED BY FUTURE GENERATIONS


He expressed it best when he addressed Turkish Youth:

"O Turkish Youth! Your first and foremost duty is to defend and protect the Turkish independence and the Turkish Republic for all eternity. All the mighty strength that you will need exists in the noble blood a-flowing in your veins!."

Mustafa Kemal Ataturk

For a full text (In Turkish) Click HEREATASC SCHOOL IN IZMIT, TURKEY

ARSLANBEY ATA-SC OKULU
On August 17, 1999, western Turkey was struck by a devastating magnitude-7.4 earthquake. Many thousands of people were killed, and many more made homeless by the quake that was centered near Izmit. Contributing to the rebuilding process, ATASC initiated an effort in February 2003 to build a new school for the children of Izmit. The school admitted its first class on September 13, 2004. ATASC still continues to support its namesake school.
Since 2006, ATASC sponsored 13 needy children, helped send 6 children to Space Camp Izmir, opened up a Computer Lab and a Science Lab. Most recently ATASC helped the school to open up a pre-school by furnishing four pre-school classrooms named for ATASC chapters. VATAN Chapter is currently in the process of furnishing a conference salon for the students of the elementary school.CLICK Here For More Izmit Arslanbey School Pictures

EVENT PICTURES

CLICK HERE FOR PREVIOUS EVENT PICTURES!